ŞİRKET PROFİLİ

2021 yılında Oğulcan Sağdıç tarafından kurulan Aluport Extrüzyon Kalıp Sanayi, sektörün önde gelen tashihat ustalarından Hasan Sağdıç’ ın bilgi, birikim ve tecrübesiyle perçinlenmiş, sektöründe güçlü firmalardan olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olan bir firmadır.

 

Bölgemizde gelişen büyük sanayi girişimlerine daha hızlı ve güvenilir çözümler sunmak için Çorlu’ da kurduğumuz Aluport Ekstrüzyon Kalıp Sanayi, kaliteli hizmet ve hızlı çözümler ile gelişmeyi ve büyümeyi kendisine düstur edinmiştir. Bulunduğu bölgede rüştünü ispatlarken, emin adımlarla hedeflerini gerçekleştirecek, tüm Türkiye’ ye, ardından diğer ülkelere hizmet verme anlayışıyla büyüme hedeflerine devam edecektir.

Büyüme hedeflerimiz gerçekleştirirken kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyecek olan firmamız gerekli insan ve makine gücü ile uzun yıllardır süregelen tecrübe, bilgi ve birikimleriyle müşterilerine en uygun çözümleri sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

 

Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla kurduğumuz firmamızda, son teknoloji makineler ile yılları aşkın iş tecrübesini harmanlayarak yaptığımız kalıplar ile müşterilerimize hızlı ve sorunsuz bir üretim yapma imkânı sağlıyoruz.

 

Aluport Kalıp; çalıştığı her firmayı ailesini bir parçası olarak görür ve yetkin personeli ile her türlü kalıp ve profil işlerinde 7/24 hizmet vermeyi taahhüt eder.